کاربران عزیز می توانند قبل از تماس با گروه پشتیبانی، سوالات متداول را بررسی نمایند!


شما می‌توانید سرویس های خود را از روشهای زیر تهیه و یا رزرو کنید:
از طریق وب سایت ترابری724
نصب اپلیکیشن Android ترابری724
تماس تلفنی با خط ویژه 62887-021 و یا شماره تلفن همراه 09330221550

شما عزیزان می توانید جهت ارتباط با شرکت بابت سوالات، انتقادات، پیشنهادات و تغییرات سفر خود با شماره 62887-021 تماس بگیرید.

خیر، تمام قیمت‌ها توسط شرکت‌های مسافربری و طبق تعرفه های اتحادیه مسافربری مشخص می‌شوند.

شما می توانید هر تعداد بلیط اتوبوس و یا سواری مورد نیازتان است را خریداری کنید.

هنگام انتخاب سرویس مورد نظرتان و نمایش وضعیت صندلی‌ها، بر روی گزینه "خرید" کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی از بین صندلی‌های خالی و براساس شماره‌ ، می توانید صندلی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بله، تمامی مشخصات بلیط اتوبوس اعم از برند اتوبوس(اسکانیا، مان، ولوو، بنز و ...)، نوع سرویس(وی آی پی ، کلاسیک و ...)، نوع صندلی( تخت شو، معمولی و ...)، موقعیت صندلی و تاریخ و ساعت حرکت، که در سایت ترابری724 قرار داده شده است توسط شرکت های مسافربری درج میشوند. شرکت های مسافربری تعهد دارند تا تمامی اطلاعات را به درستی و طبق واقعیت درج نمایند، بنابراین شما سفرتان را طبق مشخصات بلیط اتوبوسی که از سایت خریداری کرده اید انجام خواهید داد، در غیر این صورت شرکت مسافربری به تعهدات خویش عمل نکرده و شما می توانید شکایت خود را به مرجع قانونی برسانید برای اطلاعات بیشتر به بخش حقوق مسافران مراجعه فرمایید.ضمنا همین موارد برای سواری ها نیز صادق است.

در ترابری724 مجاز به تغییر در بلیت‌های خریداری شده نیستید. بنابراین صندلی خریداری شده توسط شما، تنها توسط شرکت مسافربری مربوطه و به دلایل نادر فنی و عملیاتی قابل تعویض است.

بله، هر فردی که بر روی صندلی می‌نشیند نیازمند تهیه بلیت خواهد بود.

خیر – خرید بلیط از اپلیکیشن ترابری 724 هیچگونه هزینه مازادی ندارد.

کنسل کردن بلیط ها از طریق شرکتها در پایانه ها امکان پذیر میباشد و مسافر بصورت آنلاین قادر به کنسل کردن نمیباشد.

خیر – مسافر گرامی جهت تعویض تاریخ بلیط خود می بایست به شرکت مورد نظر مراجعه نماید.

خیر – پس از خرید آنلاین احتیاج به هیچگونه هماهنگی نیست فقط مسافر لازم است کد دریافتی را تا موقع مراجعه به شرکت مسافربری نزد خود حفظ نماید.

در این موارد جای هیچگونه نگرانی نیست اصولا مبلغ پس از 15 تا 30 دقیقه به حساب شما برگشت داده میشود یا اینکه پس از مراحل بانکی و زمان 72 ساعت برگشت داده خواهد شد ، در غیراینصورت شما میتوانید با واحد هماهنگی ترابری 724 تماس حاصل فرمائید.

برنامه دارای امنیت کامل می باشد و هیچگونه مشکلی برای شما چه در هنگام ثبت نام و یا خرید به وجود نخواهد آمد.

بله - شما می توانید با استفاده از نام کاربری خود برای اشخاص دیگر عمل خرید بلیط را انجام دهید اما می بایست نام مسافر و کد ملی ایشان درج شود.

شما نیم ساعت قبل از ساعت حرکت خود بایستی در محل شرکت مورد نظر حضور داشته باشید و کد پیگیری دریافتی را به متصدی شرکت ارائه و اصل بلیط خود را دریافت نمائید .

با تمام کارتهای بانکی عضو شتاب

بعضی مواقع درگاههای بانکها هشدار امنیتی میدهند که این هشدار ربطی به برنامه ندارد و از طرف بانک عامل می باشد و شما می توانید بدون مشکل مراحل خرید و پرداخت را تکمیل نمائید.

در سایت ترابری 724 و همچنین اپلیکیشن ترابری 724 در قسمت دربستی وارد شوید و با توجه به درخواست خود اطلاعات را تکمیل نمائید . درخواست شما به واحد دربستی منتقل شده و با شما هماهنگ می شوند.

بله تمامی مسافران بیمه خواهند داشت، زیرا تمامی خودروها زیر مجموعه شرکتهای مسافربری معتبر و دارای صورت وضعیت و بیمه نامه هستند.